Обгрунтування прийнятності моделей управління технічним обслуговуванням повітряних суден
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.8944Ключові слова:
математична модель, детермінованість, нечіткість, узгодженість рішеньАнотація
Розглянуто проблему побудови математичної моделі задачі керування технічним обслуговуванням повітряних суден (ТО ПС) яка б дозволяла використовувати сучасні обчислювальні засоби для оперативного її розв’язання. Описані два підходи, в одному з яких переважає традиційний інструментарій із жорстко детермінованими показниками і результатами розрахунків, а в другому за основу беруться експертні оцінки, що узагальнюють набутий спеціалістами досвід. Із множини рішень за двома моделями за основу беруться такі, що являють менший ступінь розбіжності
Посилання
Далецкий С.В. Проектирование систем технического обслуживания и ремонта воздушных судов гражданской авиации. – М.: Изд-во МАИ, 2001. – 364 с.
Литвиненко А.Е. Метод направленного перебора в системах управления и диагностирования. – К., 2007. – С. 208 – 268.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).