Захист інформації в комп’ютерній мережі підприємства «Крайтек»
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.8922Ключові слова:
гіпервізор, сервер додатків, мережевий екран, спам-листиАнотація
Ефективний захист IT-інфраструктури та прикладних корпоративних систем сьогодні неможлива без впровадження сучасних технологій контролю мережевого доступу. Часті випадки крадіжки носіїв, які містять цінну інформацію ділового характеру, все більше змушують приймати організаційні заходиПосилання
Організація ISO и IEC «ISO і IEC, ISO_IEC_17799_2000_rus», Самара: Изд-во СПбГУЕФ, 2008. – 150 с.
Блінов А.М. «Інформаційна безпека: Навчальний посібник. Частина 1 ». - СПб.: Изд-во СПбГУЕФ, 2010. – 96 с.
Горбатов В. С, Полянська О. Ю. Г67 «Основи технологій шифрування». - М .: Гаряча лінія-Телеком, 2004. – 248 с.
Петренко С.О., Володимир А. Курбатов В. А. «Політики безпеки компанії при роботі в Інтернет» видавництво СПбГУЕФ, 2008. – 150 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
2015-03-31
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).