Теоретичні аспекти побудови моделі експерта як нечіткого регулятора системи управління обсягом споживання електричної енергії аеропортами
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.8918Ключові слова:
теорія нечітких множин, кватерніон, хвильова функція, система енергетичного менеджменту, аеропорт, обсяги споживання електричної енергіїАнотація
Пропонується використання методів теорії нечітких множин для формалізації підтримки прийняття управлінських рішень в організаційних системах на верхніх рівнях ієрархії. Авторами сформульовані вимоги до експерту з енергоменеджменту аеропорту як нечіткого регулятораПосилання
Вишнева Н. В., Мельников Л. А. Применение теории нечетких множеств к задачам оценки и управления формированием компетенций. Распознавание текущего состояния. // Вестник Саратовского государственного технического университета. 2011. №2 (55) Вып. 1. – С. 181-189.
Вишнева Н. В., Большаков А. А., Мельников Л. А. Комплексные функции принадлежности для оценки предметных компетенций студентов вуза // Вестник СГТУ. 2011 Т.62. №4. Вып. 4. – С. 200-207.
Лещинський О. Л., Коновалюк В. С., Соколова Н. П. Модель прогнозування обсягу споживання електричної енергії світлосигнального обладнання аеропорту // Technology audit and production reserves — № 2/1(16), 2014. – С. 27-31.
Лещинський О. Л., Бугайко Д. О., Соколова Н. П. Теоретичні аспекти моделювання нечіткого регулятора системи управління обсягом споживання електричної енергії аеропортами // Восточно – европейский журнал передовых технологий. - №6/2 (72). – 2014. – С. 54-60.
ISO 50001:2011. Energy manage-ment systems. Requirements with guidance for use.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).