Оптоволоконні інтелектуальні структури для діагностування цілостності зовнішніх обводів літака
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.8529Анотація
Розглянуті переваги використання композитних матеріалів у конструкція літака, а також можливість створення композитних панелей на базі оптоволоконних структур і інтелектуальних технологій, для забезпечення цілісності конструкції. Проведений порівняльний аналіз різних типів оптоволоконних датчиків застосовуваних у системах діагностики та контролю зовнішніх обводів літака у польотіПосилання
Тюкаев В.Н. Пластики конструкционного назначения, под ред. Е.Б. Тростянской. – М.: 1974. – С. 120–203.
Справочник по композиционным материалам, под ред. Д. Любина, т. 1, М., 1988.
Волоконно-оптические датчики. Вводный курс для инженеров и научных работников под ред. Э. Удда. – Издательство «Техносфера». – С. 16–48.
Казак В.Н., Шевчук Д.О., Лейва Каналес Максимо. Использование интеллектуальных технологий для диагностирования технического состояния внешнего обвода крыла самолета в полете // Вісн. північного наук. центру ТАУ. – 2009. – №12. – С. 93–96.
##submission.downloads##
Опубліковано
2012-06-23
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).