Математична модель розв’язання гідродинамічної задачі у розподіленому обчис-лювальному середовищі
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.7981Ключові слова:
математична модель, система різницевих рівнянь, розріджені структури данихАнотація
Розглядаються складові елементи математичної моделі задачі призначення обчислювальних робіт при математичному моделюванні течії рідини на вузли розподіленої обчислювальної системи. Використання цієї моделі дозволяє оптимізувати використання обчислювальних ресурсів
Посилання
Глазок О.М. Математичний метод розв’язання задач обчислювальної гідродинаміки /О. М. Глазок // Наукоємні технології. – 2014. – №2. – С. 168-171.
Старовойтов С.В. Формат Sky-line для хранения и обработки разреженных матриц нерегулярной структуры для численного решения СЛАУ/ С.В. Старовойтов //Вестник Балтийского фед. ун-та им. И. Канта. – 2008. – № 10. – С. 84-94.
Марчевский И.К. Анализ эффективности итерационных методов решения систем линейных алгебраических уравнений, реализованных в пакете OpenFOAM /И.К.Марчевский, В.В.Пузикова. //Труды Ин-та системного программирования РАН.
Davis T. Direct Methods for Sparse Linear Systems (Fundamentals of Algorithms) / Timothy A. Davis. – Philadelphia: SIAM, 2006. – 217 p.
Saad Y. Iterative methods for sparse linear systems, 2-nd ed. /Yousef Saad. – Philadelphia: SIAM, 2003. – 528 p.
Краснопольский Б.И. Алгоритмические особенности создания многосеточного решателя СЛАУ на вычислительных системах с графическими ускорителями /Б.И. Краснопольский, А.В. Медведев. //Вестник Нижегородского ун-та им. Н.И. Лобачевского. – 2014. – № 2 (1). – С. 210–217.
Trottenberg U. Multigrid /U. Trottenberg, C.W. Oosterlee, A. Schuller. – N.Y.: Academic Press, 2001. – 631 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).