Організація високопродуктивних обчислювальних структур в комп'ютерних системах критичного застосування
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.7713Ключові слова:
високопродуктивна обчислювальна структура, система критичного за- стосування, інформаційно-обчислювальна підсистема, мережа центру управління та обробки данихАнотація
Розглянуто проблеми організації високопродуктивних обчислювальних структур у комп'ютерних системах критичного застосування, рекомендації з вибору вигляду і структури інформаційно-обчислювальної підсистеми, питання конфігурації мережі центру управління та обробки данихПосилання
Оліфер В.Г., Оліфер Н.А. Комп'ютерні мережі. Принципи, технології, протоколи: Підручник для вузів. 2-е видавництво – СПб.: Пітер, 2003. – 864 с.
David Chapman, Andy Fox. Cisco® Secure PIX® Firewalls, Cisco Press, USA, 2001.
Вишневский В.М. Теоретические основы проектирования компьютерных сетей. – М.: Техносфера, 2003. – 512 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
2011-06-11
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).