Проблеми впровадження прикладного програмного забезпечення
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.7710Ключові слова:
програмне забезпечення, проектування, реінжиніринг, затрати на програмування, впровадження програмного забезпеченняАнотація
В даній статті описуються основні підходи до вирішення проблеми впровадження програмного забезпечення. За останній час комп’ютерні технології набули широкого використання для управління підприємством або організацією будь-якого типу. Постає проблема впровадження програмного продукту в систему роботи компанії. Сучасними методами вирішення цієї проблеми є процеси проектування спеціалізованого програмного продукту та процеси реінжинірингу. Розглянуто основні труднощі, які виникають в процесі впровадження програмного забезпечення, проаналізовано переваги та недоліки кожного з методів. Наведений аналіз статистичних даних які впливають на розробку програмного продуктуПосилання
Accounting Standards Committee. Accounting for Goodwill ED 47 (London: ASC, 1990), Р. 30.
Eigler, Frank Ch., “Mudflap: Pointer Use Checking for C/C++”, Proceedings of the GCC Developers Summit 2003, Р. 57-70.
Software Technology Support Center, "STS Reengineering Technology Report, Vol 1", Hill Air Force Base, UT, 10/05.
Software Technology Support Center, "STS Reengineering Technology Report, Vol 2",Hill Air Force Base, UT, 10/05.
Бевз О.М., Папінов В.М., Скідан Ю.А. Проектування програмних засобів систем управління. Вінниця ВНТУ 2010. - С. 10-66.
Зубкова Т.М. Технология разработки программного обеспечения. Оренбург: ГОУ ОГУ, 2004. – 101 с.
Подкаменный Д.В. Методика адаптации унаследованных систем и ее инструментальная поддержка / Информационные технологии в науке и управлении / Труды XIII Байкальской Всероссийской конференции, ч. 2. – Иркутск: ИСЭМ СОРАН, 2008. – С. 211-219.
Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 8 «Нематеріальні активи» // Бухгалтерія. – 2005. – №29(652).– С. 48-51.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).