Метод вибору відмінних ознак понять
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.7703Анотація
В процесі утворення поняття, що складається з декількох різних за своїм функціональним призначенням відмінних ознак, з’являється задача оптимального вибору цих ознак з числа однотипних. Зазвичай така задача вирішується самостійно при утворенні кожного конкретного поняття. Нижче в загальному вигляді описується процес вирішення цієї задачі і приводиться алгоритм вибору оптимальної конфігурації відмінних ознак на підставі узагальненого критерію ефективності
Посилання
Кононюк А.Е. Общая теория систем. К.1. – Киев: Освіта України, 2012. – 548 с.
Кононюк А.Е. Дискретна математика. К. 1. Множества, отношения, пространства (четкие и нечеткие), ч. 1. – Киев: Освіта України, 2011. – 450 с.
Кононюк А.Е. Дискретна математика. К. 1. Множества, отношения, пространства (четкие и нечеткие). ч. 2. - Киев: Освіта України, 2011. – 480 с.
Кононюк А.Е. Дискретна математика. К. 2. Алгебры (четкие и нечеткие), ч. 1. – Киев: Освіта України, 2012. – 530 с.
Кононюк А.Е. Дискретна математика. К. 2. Алгебры (четкие и нечеткие), ч. 2. – Киев: Освіта України, 2012. – 512 с.
Кононюк А.Е. Обобщенная теория познания и созидания. – Киев: Освіта України, 2013. – 648 с.
Кононюк А. Ю., Малінкін І.В., Малярчук В.О. Введення в математичну теорію системи науково-визначуваних понять. – К.: НАУ, Зб. наук. праць ”Проблеми інформатизації та управління”. Вип. 4(44), 2013. – С. 53-63.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).