Використання термінальних рішень, як засіб підвищення ефективності інформаційних систем
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.7699Анотація
Розглянуто побудову інформаційних систем підприємства з використанням термінальних рішень. Проведено аналіз недоліків та переваг термінальних систем на робочих місцях
Посилання
Олифер В.Г., Олифер Н.А. Компьютерные сети. Принципы, технологии, протоколы: Учебник для вузов 4-е изд. – СПБ.: Питер, 2010. – 944с.: ил.
Термінальні рішення і безпека. [Електронний ресурс]: Розробка і впровадження термінальних систем. Компанія "Онікс Лтд". Режим доступу:http://www.onix.kiev.ua.
Омельяненко А. “Технология «тонкий клиент» как инструмент повышения эффективности инвестиций в ИТ-инфраструктуру” // Мой компьютер, 2008 (№3) – 2008. – С. 24-32.
Пол Андерсон, Алан Куперсміт, Егберт Ейк, Адам Джексон, Кевін Мартін, Кейт Паккард. «Modularization Proposal». – 2009. –http://wiki.x.org/wiki/ModularizationProposal
Cisco Systems и др. Руководство по технологиям объединения сетей 3-е издание / М.: Издательский дом «Вильямс», 2002. – 120 с.
Вишневский В.М. Теоретические основы проектирования компьютерных сетей / М.: Техносфера, 2003. – 506 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).