Інструментарій перетворення Фур'є для реалізації прямої взаємодії 7-го і 1-го рівнів еталонної моделі
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.7682Анотація
Запропоновано інструментарій перетворення Фур'е застосувати для реалізації прямої взаємодії прикладного і фізичного рівнів еталонної моделі, минаючи п’ять проміжних рівнів,шляхом перетворення символів, що несуть інформацію на прикладному (представницькому) рівні, у частотну область. Апроксимуєма рядом Фур’е функція часу, що описує потік бітів переданої інформації, відображається у представляєму у комплексній площині функцію спектральної щільностіПосилання
Богомолова Н.Е. Особенности построения сетей широкополосного доступа WiMAX / Богомолова Н.Е., Усманов Л.Ю. // Спецтехника и связь. – 2009. – №3. – С.51–56.
Печурин Н.К. Подход к кластерному анализу функций эталонной модели взаимодействия открытых систем с применением инструментария прямонаправленных искусственных нейронных сетей / Печурин Н.К., Кондратова Л.П., Печурин С.Н. // Проблеми інформатизації та управління: зб. наук. праць. – 2012. – №. 3 (39). – С. 36-43.
Печурин Н.К. Применение инструментария формальных грамматик для переклассификации функций эталонной модели взаимодействия открытых систем в беспроводной компьютерной сети / Печурин Н.К., Кондратова Л.П., Печурин С.Н. // Проблеми інформатизації та управління: зб. наук. праць. – 2012. – №. 2 (38). – С. 19-26.
Богачев В.И. Действительный и функциональный анализ: университетский курс «Регулярная и хаотическая динамика» / Богачев В.И., Смолянов О.Г. – Институт компьютерных исследований. – 2009. – 724 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).