Архітектура комплексу моніторингу активності користувачів корпоративної комп’ютерної мережі
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.7670Анотація
Запропоновано підхід до створення та використання програм моніторингу діяльності таактивності користувачів в комп’ютерній корпоративній мережіПосилання
Мельников В. Защита информации в компьютерних системах / В. Мельников. – М.: Финанси и статистика, 1997. – 368 с.
Герасименко В.А. Основи защиты информации / В.А. Герасименко, А.А. Малюк. – М.: МОПОРФ, МИФИ, 1997. – 537 с.
Немет Э. Руководство администратора Linux / Э. Немет, Г. Снайдер, Т. Хейн. – [2-е изд.]; пер. с англ. – М.: ООО ”Вильямс”, 2008. – 1072 с.
Вейрле К. Linux: сетевая архитектура. Структура и реализация сетевых протоколов в ядре / К. Вейрле, Ф. Пэльке. – М.: КУДИЦ-Образ, 2006. – 656 с.
Лав Р. Разработка ядра Linux / Р. Лав. – Пер. с англ. – М.: ООО ”Вильямс”, 2008. – 448 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
2012-12-19
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).