Порівняльний аналіз синтезу локальної моделі керованого процесу засобами MathCAD та MATLAB / Simulink
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.7660Анотація
Розглянуто алгоритм синтезу локальної моделі керованого процесу для лінійного об'єкта керування при малій апріорній інформації про керований процес. Виконано порівняльний аналіз синтезу локальної моделі керованого процесу в пакетах MathCAD та MATLAB / Simulink з метою визначення оптимальних програмних засобів її синтезу для подальшого аналізу області допустимих значень параметрів системи керування на основі локальної моделі керованого процесуПосилання
Ljung L. System identification. Theory for the user. Second edition // Prentice Hall PTR, Upper Saddle River. – 1999. – 609 p.
Справочник по теории автоматического управления / Под ред. А.А. Красовского. – М.: Наука, 1987. – 712 с.
Кунцевич В.М. Управление в условиях неопределенности: гарантированные результаты в задачах управления и идентификации. – К.: Наук. Думка, 2006. – 264 с.
Гученко М.І. Активно-резонансний алгоритм стабілізації. – Нові технології. Науковий вісник Інституту економіки та нових технологій ім. Ю.І. Кравченка, № 1(2), 2003. – С. 57–61.
Славко О.Г., Гученко М.І. Побудова імітаційної моделі активно-резонансного регулятора. // Збірник тез VII Міжнародної науково-практичної конференції „Математичне та програмне забезпечення інтелектуальних систем” (MPZIS-2009). – Дніпропетровськ, 2009. – С. 254–255.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).