Синтез лінійної азимутальний моделі радіолокаційний відбиття, створюваних протяжним об’єктом
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.7659Анотація
На основі радіофізичних уявлень про розсіянні радіолокаційного сигналу, створюваного протяжним об'єктом, синтезовано цифрова лінійна модель сигналу на виході імпульсного радіолокатора з автоматизованою обробкою інформації. Виконано аналіз можливості її практичного використанняПосилання
Островитянов Р.В., Басалов Ф.А. Статистическая теория радиолокации протяженных целей. – М.: Радио и связь, 1982. – 231 с.
Кулемин Г.П., Разсказовский В.Б. Статистические характеристики радиолокационных целей. Препринт 92-2. – Харьков, 1992. – 32 с.
Фалькович С.Е., Пономарев В.И., Шкварко Ю.В. Оптимальный прием пространственно-временных сигналов в радиоканалах с рассеянием. – М.: Радио и связь, 1989. – 285 с.
Виницкий А.С. Автономные радиосистемы: Учебн. пособие для вузов. – М.: Радио и связь, 1986. – 336 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
2010-10-17
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).