Адаптивна система керування повздовжнім рухом літака на основі нейронних мереж
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.7642Анотація
Запропоновано концепцію та алгоритм функціонування адаптивної системи керування повздовжнім рухом літака на основі нейронних мереж. Приведені результати числового моделювання роботи системи при ступінчатій зміні висоті польоту та при зміні параметрів об’єкту керування. Отримані результати свідчать про високі адаптивні властивості нейронних мережПосилання
Magni J.F. Robust Flight Control Design Challenge – London, Ltd. – 1997. – P. 649.
Antani J., Paden B.E. Award – winning Control Applications – IEEE Control Systems Magazine. –vol. 22. – №6. – 2002. – Р. 28.
Терехов В.А., Ефимов Д.В., Тюкин И.Ю. Нейросетевые системы управления: Учеб. пособие для вузов. – М.: Высш. шк., 2002. – 183 с.
D.McLean. Automatic Flight Control Systems. Prentice Hall Inc., Englewood Cliffs, 1990. – P. 593.
##submission.downloads##
Опубліковано
2010-10-17
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).