Блок мікропрограмного управління для RISC процесора на ПЛІС
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.7636Анотація
Актуальність проектування процесорів RISС архітектури на програмованих логічних інтегральних схемах обумовлено по-перше класичними перевагами RISC архітектури для реалізації нестандартної апаратури, по-друге підвищенням швидкодії, можливістю реалізації архітектурилюбої складності за невисокої ціни, широкими можливостями та гнучкістю проектування. Наведений огляд особливостей функціонування блоків мікропрограмного управління, розглянуті переваги застосування програмованих логічних інтегральних схем для реалізації процесорів RISС - архітектури. Розроблений та досліджений блок мікропрограмного управління на прорамованих логічних інтегральних схемахПосилання
Клименко І.А., Біляєв С.М., Пономарчук Д.С. Процесорне ядро для обчислювальної системи на ПЛІС // «Прикладна математика та комп’ютинг ПМК2010»: друга наук. конф. магістрів та аспірантів присвячена 20-річчю факультету прикладної математики, 14-16 квіт. 2010 р.: Зб. тез доп. – К., 2010. – С.197–201.
Якименко Ю.І. Мікропроцесорна техніка. – К.: ІВЦ ”Видавництво «Політехніка»“,”Кондор“, 2004. – 440 с.
Жабін В.І., Жуков І.А., Клименко І.А., Стіренко С.Г. Арифметичні та управляючі пристрої цифрових ЕОМ: навч. посіб. – К.: ВЕК+, 2008. – 176 с.
Соловьев В.В. Проектирование цифровых систем на основе программируемых логических интегральных схем. – М.: 2007. – 636 с.
Угрюмов Е.П. Цифровая схемотехника. – СПб.: БХВ- Петербург, 2004. – 528 с.
Грушницкий Р.И. Проектирование систем с использованием микросхем программируемой логики – СПб.: БХВ- Петербург, 2002. – 608 с.
Бибило П.Н. Основы языка VHDL. изд. 3. – М.: ЛКИ, 2007. – 328 с.
Мик Дж., Брик Дж. Проектирование микропроцессорных устройств с разрядно-модульной организацией: Пер с англ. – М.: Мир, 1984. – Кн. 1. – 253 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).