Застосування моделей трафіку даних для моніторингу комп'ютерних мереж системи управління повітряним рухом
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.7230Анотація
Розглянуто характеристики трафіку даних в обчислювальних мережах сучасних автоматизованих і комп'ютеризованих систем УВС. Проаналізовано статистичні моделі трафіку даних, дані рекомендації з вибору характеристик і структури мережПосилання
Вишневский В.М. Теоретические основы проектирования компьютерных сетей. – М.: Техносфера, 2003. – 512 с.
S.S. Lam: “A Carrier Sense Multiple Access Protocol for Local Networks,” Computer Networks, vol. 4, n. 1, January 1980. – Р. 21–32.
Столлингс В. Современные компьютерные сети. 2-е издание. – СПб.: Питер, 2003. – 783 с.
Городецкий А.Я., Заборовский В.С. Информатика. Фрактальные процессы в компьютерных сетях / СПб.: СПбГТУ, 2000. –102 с.
О.И. Шелухин, А.В. Осин. Исследование самоподобной структуры трафика Ethernet // Вестник МГУ С. Серия: Радиоэлектроника и информатика. Тематический выпуск "Современные технологии в радио и телекоммуникациях". Сб. науч. тр. – М.: МГУ, 2002. – С. 12–27.
W. Leland, M. Taqqu, W. Willinger, and D. Wilson. On the Self-Similar Nature of Ethernet Traffic (Extended Version), IEEE/ACM Transactions on Networking, 2(1), February 1994. – Р. 1–15.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).