Методи підвищення працездатності спеціалізова них обчислювальних мереж при динамічній кластеризації
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.7177Анотація
Розглянуто проблеми кластерізації спеціалізованих обчислювальних мереж і методам підвищення їх працездатності. Запропоновано метод розширення зони мінімальної взаємодії у поверхневому шарі з поступовою кластеризацією. Досліджено використання WEB-сервісів для побудови динамічної кластерної нейронної мережі. Проведено аналіз особливостей WEB-сервісів. Розглянуто їх позитивні та негативні боки щодо використанняПосилання
Chandra Kopparapu. Load Balancing Servers, Firewalls & Caches, John Wiley & Sons, – 2002. – 224 p.
Downey A.B. Predicting queue times on space-sharing parallel computers. In: IPPS, Washington, USA. April 1997. – Р. 209-218.
Richard Gibbons. A Historical Application Profiler for Use by Parallel Schedulers. Lecture Notes on Computer Science. 1997. Р. 58-75.
Robert Orfali and Dan Harkey. Programming with Java and CORBA. – 1998. – 712 p.
Object Management Group The Common Object Request Broker: Architecture and Specification. – 2001.
Кременецкий Г.Н. Программно-апаратные средства организации сетей вычислительных ресурсов // Кременецкий Г.Н., Иванкевич А.В. - Проблеми інформатизації та управління: – Зб. наук. пр. – К.: НАУ, – 2002. – Вип. 5. – С. 124-127.
Кременецький Г.М. Модифікація алгоритмів росту для спеціалізованих обчис-лювальних мереж // Кременецький Г.М., Артамонов Є.Б. - Проблеми інформатизації та управління: – Зб. наук. пр. – К.: НАУ, – 2011. – Вип. 4 (36) – С. 19-23.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).