Метод вибору раціональної моделі подання знань системи підтримки прийняття рішень
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.7072Анотація
Розглянуто метод вибору раціональної моделі подання знань систем підтримки прийняття рішень. Метод дозволяє вибрати трьохшарову структуру бази знань, яка базується на змішаній моделі подання знань
Посилання
Обработка знаний. Пер. с япон. /Под ред. С. Осуча. – М.: Мир, 1989 – 292 с.
Гуткин Л.С. Оптимизация радиоэлектронных устройств по совокупности показателей качества. – М.: Радио, 1975. – 367 с.
Анохин А.М., Глотов В.А., Павельев В.В. Методы определения коэффициентов важности критериев // Автоматика и телемеханіка, 1997. – № 8. – С. 3-35.
Wei T.H. The algebraic foundations of ranking theory Theses. Cambridge. – 1952. – 35 p.
Saaty Thomas L Eigenweinghtor an logarithmic lease sguares // Eur. J. Oper. Res. – 1990. – V. 48. – № 1. – P. 156-160.
Cogger K.O., Yu P.L. Eigenweight vector and least-distance appromation // J.Optimiz. Theory and Appl. – 1985. – V. 46. – № 4 – P. 483-491.
Бешелев С.Д., Гурвич Ф.Г. Математико-статистические методи экспертных оценок. – М.: Статистика, 1980. – 263 с.
Цвиркун А.Д. Основы синтеза структуры сложных систем. – М.: Наука, 1982. – 200 с. 9. Гермеер Ю.Б. Введение в теорию исследований операций. – М.: Наука, 1971. – 324 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).