Зменшення швидкості цифрового потоку в комп'ютерних системах обробки звукових сигналів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.6991Анотація
Розгянуті можливості зменшення швидкості цифрового потоку в комп'ютерних систе-мах обробки звукових сигналів шляхом скорочення статистичної та психоакустичної надлишковості з урахуванням психоакустичних закономірностей слухового сприйняттяПосилання
Розоринов Г.Н. Кодирование звука в ХХ1 веке // Арсенал ХХ1 века, №1, 2000. – С. 56–60.
Теория прикладного кодирования: Учеб. пособие. В 2 т. Т.1 / В.К. Конопелько, В.А. Липницкий, и др.; Под ред. проф. В.К. Конопелько. – Минск: БГУИР, 2004. – 285 с.
Справочник по акустике / В.К. Иофе, В.Г.Корольков, М.А. Сапожков: Под ред. М.А. Сапожкова. – М.: Связь, 1979. – 312 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
2009-06-22
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).