Векторна оптимізація технічного вигляду авіаційно-космічної системи з використанням нелінійної схеми компромісів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.6986Анотація
Розглянуто алгоритм розв’язання задачі багатокритеріальної оптимізації характеристик системи з використанням нелінійної схеми компромісів для вибору єдиного компромісно-оптимального рішенняПосилання
Воронин А.Н., Зиатдинов Ю.К., Марченко А.В., Осташевский В.В. Сложные технические и эргатические системы: методы исследования / Монография. – Харьков: Факт, 1997. – 240 с.
Воронін А.М., Зіатдінов Ю.К, Козлов О.І., Чабанюк В.С. Векторна оптимізація динамічних систем – К.: Техніка, 1999. – 284c.
Антушев Г.С. Методы параметрического синтеза сложных технических систем. – М.: Наука, 1989. – 88 с.
Сиразетдинов Т.К. Методы решения многокритериальных задач синтеза технических систем. – М.: Машиностроение, 1988. – 160 с.
Соболь И.М., Статников Р.Б. Выбор оптимальных параметров в задачах с многими критериями. – М.: Наука, 1981. – 110 с.
Зіатдинов Ю.К., Климова А.С. Метод формування оптимальних проектних параметрів складних технічних систем // Вісник НАУ. – 2005. – №3. – С. 85–90.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).