Аналіз впливу точності синхронізації на завадостійкість прийому MSK сигналів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.6964Анотація
Проведено оцінку впливу точності синхронізації на завадостійкість систем зв'язку з частотною модуляцією (MSK). Визначено переваги MSK сигналу. Проаналізовано неточності синхронізації по високій частоті та по тактових імпульсах на завадостійкість MSK сигналу. Визначено ступінь впливу розсинхронізації для MSK сигналу по тактових імпульсах і по високій частотіПосилання
Паук С. М. Сети авиационной электросвязи. – М: Транспорт, 1986. – 272 с.
Харченко В.П., Паук С.М., Не-стерова Л.М., Бабак Є.А. Супутникові системи авіаційного зв’язку. – К.: НАУ, 2003. – 188 с.
Защищенные радиосистемы цифровой передачи информации / П.Н. Сер-дюков, А.В. Бельчиков и др. – М.: АСТ, 2006. – 403 с.
Громаков Ю.А. Стандарты и системы подвижной радиосвязи. – М.: Эко-трендз, 2000. – 240 с.
Попов В.И. Основы сотовой связи стандарта GSM. – М.: Эко-Трендз, 2005. – 296 с.
Феер К. Беспроводная цифровая связь. Методы модуляции и расширения спектра. – М.: Радио и связь, 2000. – 520 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
2009-03-10
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).