Концептуальні аспекти побудови методології інтелектуального проектування цифрових мереж
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.6940Анотація
Розглянуто проблему побудови та розвитку інструментально-технологічних комплексів для інтелектуального проектування та розробки широкосмугових цифрових мереж інтегрального обслуговування з обґрунтуванням вимог як до інструментально-технологічного комплексу, так і до його базових компонентівПосилання
The GEANT Network // Belgium EC, 2002. – P. 11–28.
The Next Generations Networks Laboratories (NGN LAB) // Belgium EC, 2002. – P. 51–66.
Жуков И.А., Ластовченко М.М. Основы сетевых технологий // Учебн. пособие. – К.: МК-«Пресс», 2007. – 402 с.
Ahamed S.V., Lawerence V.B. Intelligent Broadband Multimedia Networks // Rluwer academic publishers, 1997. – 211 p.
Andrews G., Chosh A., Muhamed R. Fundamentals of WIMAX // Understanding broadband Wireless Networking. – 2004, 712 p.
Олвейн В. Структура и реализация современной технологии MPLS. – М.: «Вильямс», 2004. – 475 с.
Berger L. Generalited MultiProtocol Label Switching (GMPLS) Signaling – RSVP – TE // Extensions Rec 3473. – 2003, 89 p.
Бауэр X. Миграция от СWDM к DWDM // LAN – 2003. – №3. – С. 28–32.
Ластовченко М.М., Биляк В.И. Проблемы создания ИТК проектирования аппаратно-программных средств интеллектуальных сетей // Проблемы программирования, 2004. – №2/3. – С. 101–111.
Ластовченко М.М., Биляк В.И., Горбунов И.Э., Русецкий В.Е. Концепция формирования программной среды опи-сания и моделирования для спецификации требований к проектам беспроводных сетей // Проблемы программирования. – 2006. – №2/3. – C. 82–96.
Жуков И.А., Ластовченко М.М. Концепция создания программной среды графического моделирования как основы интеллектуального проектирования телекоммуникаций // УСиМ, 2008. – №5. – С. 52–64.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).