Технологія розробки інформаційної моделі організації інтерфейсу користувача в електронних освітніх ресурсів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.6911Анотація
Розглянуто технологію розробки інформаційної моделі інтерфейсу користувача в електронних освітніх ресурсах, на основі психологопедагогічних засад опосередкованого комп’ютером навчанняПосилання
Основні засади розвитку Вищої освіти України в контексті Болонського процесу (документи і матеріали 2003-2004 рр.) / За ред. Кременя В.Г. – Тернопіль: Вид-во ТДПУ, 2004. – 147 с.
Ю.А. Джагаров. Проектирование дидактического сопровождения учебного процесса // Тезисы докладов международной электронной конференции “Новые технологии в образовании”, 2009: [Електронний ресурс] – Режим доступу: http://www.naukapro.ru/nto_2009.htm.
Краснянский М.Н., Радченко И.М. Основы педагогического дизайна и создания мультимедийных обучающих аудио/видео материалов: Уч.-метод. пособ. – Тамбов.: ТГТУ, Педагогический Интернет-клуб. – 2006. – 55 с.
Агеева И.А. Методика создания электронных учебных материалов. Методические рекомендации. – г. Владивосток, 2007 [Електронний ресурс] – Режим доступу: http://iso.pippkro.ru/idnews.php?id=34.
Байков, А. Качество интерфейса ЭСОН // Высшее образование в России 2008. – № 2. – С. 158-160.
ISO 9241 Part 11: Guidance on usability [Електронний ресурс] – Режим доступу: http://www.userfocus.co.uk/resources/iso9241/part11.html.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).