Аналіз продуктивності WIMAX на канальному рівні
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.6811Анотація
Розглянуто методологію симулювання канального рівня WIMAX для оцінки поведінки з’єднання при різних умовах. Результати оцінки можуть бути використані для визначення потенційної переваги різноманітних PHY характеристик, таких як схем перестановки несучої допоміжної, структури приймача і багатоантенних методів при різних умовах. Одержано і проаналізовано результати продуктивності WIMAX в затухаючих каналахПосилання
Shannon C.E. A mathematical theory of communication. Bell Systems Technical Journal, 27, July and October 1948. – P. 34–64.
Dudin A.N., Klimenok V.I. Optimal admission control in a queueing system with heterogeneous traffic // Oper. Res. Lett. 2003.– V.28. – №4. – P. 108–118.
Chen T.M., Stephen S.L. ATM switching systems. Boston, London: Artech House, 1995. – 529 р.
Бочаров П.П., Печінкін А.В. Теорія масового обслуговування. – М.: Вид-во РУДН, 1995. – 423 с.
Жуков І.А., Віноградов М.А., Дрововозов В.І., Халімон Н.Ф., Основи теорії мереж передавання та розподілу даних // Навч. посіб. – К.: Книжкове видво НАУ, 2006. –272 с.
K. Kim, J. Yue. Joint channel estimation and data detection algorithms for MIMO-OFDM, 1996. – P. 18–75.
##submission.downloads##
Опубліковано
2008-12-20
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).