Метод динамічного перерозподілу продуктивності пакетного комутатору між його портами з використанням механізму прогнозування пульсацій трафіка
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.6806Анотація
Запропонований метод динамічного перерозподілу потоків між портами пристрою пакетної комутації дозволяє збільшити припустиме навантаження мережного обладнання без суттєвого погіршення якості надаваних мережних послуг. Метод базується на поточній сплайнінтерполяції у реальному часі динамічних характеристик пульсацій трафіка на портах пакетного комутатора та на адаптивному авторегулюванні смуг пропускання портів комутатору в залежності від характеристик пульсацій трафіку. Обраний спосіб поліноміальної сплайнінтерполяції дозволяє отримати необхідну точність апроксимації реальних пульсацій трафіку. Надані приклади правил авторегулювання смугами пропускання портів комутатора, що реалізують розглянутий методПосилання
Олифер В.Г., Олифер Н.А. Компью-терные сети. Принципы, технологии, протоколы: Учебник для вузов. 2-е изд. – Санкт-Петербург: Питер, 2003. – 864 с.
Олифер В.Г., Олифер Н.А. Новые технологии и оборудование IP-сетей. – Санкт-Петербург: БХВ-Петербург, 2001. – 512 с.
Назаров А.Н., Симонов М.В. АТМ: технология высокоскоростных сетей. – Москва: Эко-Трендз, 1997. – 232 с.
Корнейчук Н.П. Сплайны в теории приближений. – Москва: Наука, 1984. – 352 с.
Алберг Дж. Теория сплайнов и её приложения. – Москва: Мир, 1972. – 316 с.
Корнышев Ю.Н., Пшеничников А.П., Харкевич А.Д. Теория телетрафка: Учебник для вузов. – Москва: Радио и связь, 1996. – 272 с.
Кашин Б.С., Саакян А.А. Ортогональные ряды. – Москва: Наука, 1984. – 496 с.
Рябенький В.С. Введение в вычислительную математику: Учебное пособие для вузов. – Москва: Физматлит, 1994. – 336 с.
Каханер Д., Моулер К., Нэш С. Численные методы и математическое обеспечение. – Москва: Мир, 1998. – 575 с.
Аджемов А.С., Синева И.С. Метод аналоговоцифровых преобразований на основе сплайнинтерполяции. - Москва: Электросвязь, 1998. – №2. – С. 37–39.
Клименко В.П. Основные принципы кантиона // Кибернетика, 1990. – №2. – С. 49–56.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).