Побудова інформаційних систем на основі технології MPLS
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.6785Анотація
Сучасні мережі й послуги зв'язку досягають переходу до принципу з використанням технології IP. Технологія MPLS (Багатопротокольна комутація по мітках) виникла, як ключова початкова технологія для цього процесу міграції. Технологія MPLS виникла, як засіб надання нових послуг, а також забезпечення переходу від старих мереж до нових. Розвиток технології MPLS, виник з ряду завдань, мав відношення до нової технології організації мереж. Це - підтвердження відповідності стандартів промисловості розвитку та контролю можливих індексів робітПосилання
John Evans, Clarence Filsfils. Deploying IP and MPLS QoS for Multiservice Networks: Theory and Practice".// Morgan Kaufmann, 2007, ISBN 0-12-370549-5.
Rick Gallaher's MPLS Training Guide (ISBN: 1932266003).
William Stallings. Computer Networking with internet protocols and technology.// Pearson Education, Inc., Pearson Prentice Hal, 2004.
Vivek Alwayn. Advanced MPLS Design and Implementation, 2004.
##submission.downloads##
Опубліковано
2008-12-20
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).