Аналіз процесів адаптивної корекції радіоспектру при передачі мультимедійного трафіку шумоподібним сигналами
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.6779Анотація
Запропоновано метод передачі мультимедійного трафіку шумоподібним сигналами. Метод забезпечує високу перешкодозахищеність від впливу потужних перешкод. Проведено аналіз сигналів Баркера, які лежать в основі принципу застосування шумоподібних сигналів, з метою спільного використання цих технологій для забезпечення високої точності переда-чи інформації рухомим об'єктамПосилання
Lastovchenko M.M., Doroshenko А.Е., Yegipko G.E., Rashnik T.V. «A control system for distributed process of reconfiguration of heterogeneous networks» // III ISTC "Prob. Dis. Telecom. Net" – 1997 – P. 84–90.
Жуков И.А., Клименко И.А. Обеспечение заданного управления качества обслуживания в объединенных сетях // Проблеми інформатизації та управління: Зб. наук. пр. – К.: НАУ 2005. – Вип. 13 – С. 5–14.
Жуков И.А., Ластовченко М.М. Основы сетевых технологий // К.: МК-«Пресс» – 2007. – 402 с.
Шиллер И. Мобильные коммуника-ции // Вильямс, – 2002. – 474 с.
Andrews G., Chosh A., Muhamed R. Fundamentals of WIMAX // Understanding broadband Wireless Networking. – 2004, 712 p.
Viterbi A. CDMA: principles of spread spectrum communication // Addison Wesley Longman. – 1995. – 381 p.
ET ST. High Performance Radio Local Area Network(HIPERLAN), Tgni-ETS, 300. – 1998. – 211 p.
Ластовченко М.М., Будишевский А.И. Программное обеспечение ИТК программирования средств передачи шумоподобными сигналами // Проблемы програм-мирования. – 2002. – №1/2. – С. 28–39.
Варакин Л.Е. Системы связи с шумоподобными сигналами // М.: «Радио и связь» – 1985. – 386 с.
Горбунов И.Э. Методология анализа и синтеза реконфигурируемых топологий мобильных сетей связи // Математичнi машини i системи. – 2006. – №3. – C. 87–98.
Ластовченко М.М., Биляк В.И., Горбунов И.Э., Русецкий В.Е. Концепция формирования программной среды описания и моделирования для спецификации требований к проектам беспроводных сетей // Проблемы программирования. – 2006. – №2/3. – C. 82–96.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).