Методика визначення релевантості текстових висловів в інформаційних системах
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.6756Анотація
Запропонована методика оцінювання відповідності текстових відповідей за допомогою лінгвістичної технології, яка дозволяє визначити співвідношення між термінами
Посилання
Литвиненко А.Е., Шевченко А.В. Проблемы моделирования и алгоритмиза-ции в системах сравнительного анализа электронных текстов // I Міжнар. конф.“Математичне та імітаційне моде-лювання систем МОДС’2006” (Київ, 2006): Тези доп. – К.: ІПММС НАН України, 2006. – С. 107 – 108.
Широков В.А. Ініформаційна теорія лексикографічних систем. – К.: Довіра, 1998. – 331 с.
Цаленко М. Ш. Моделирование семантики в базах данных. – М.: Наука, 1989. – 288 с.
Бадьоріна Л.М. Аналітична модель синонімічної релевантності текстових відповідей у комп’ютерних тестових си-стемах // Вісн. НАУ. – 2006. – №4. – С. 60 – 63.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).