Аналіз витрат обладнання пристроїв побітової арифметики у системі числення золотої 1-пропорції
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.6491Анотація
Проведено порівняльний аналіз витрат обладнання при побудові пристроїв побітового додавання і віднімання у системі числення золотої 1-пропорції. Показано, що використання довільних форм прямих кодів призводить до зменшення апаратних витрат у порівнянні з використанням мінімі-зованих форм доповняльних кодівПосилання
А. с. 1137460 СССР, МКИ G 06 F 7/49 Конвейерный сумматор / Г. М. Луцкий, Т. А. Блинова, А. В. Корочкин – № 3606399/24–24. Заявлено 30.03.83 Опубл. 30.01.85. Бюл. №4 // Открытия. Изобретения. – 1985. – 1985. – № 4.
Блинова Т. А. Аппаратурный контроль конвейерных преобразователей информации. Автореферат диссертации на соискание ученой степени кандидата технических наук – К., 1988. 16 с.
Схемотехнічні основи побітового додавання кодів золотої пропорції / Азаров О. Д., Черняк О. І. // Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія. – Вінниця : ВНТУ. – 2007. – №1. – С. 9-17.
Азаров А. Д., Черняк А. И. Полнофункциональная побитовая обработка результатов аналого-цифрового преобразования // Тези доповідей Третьої Міжнародної науково-практичної конференції "Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації", Вінниця, 20-22 квітня 2011р. С.208-209.
Азаров О. Д. Структурна організація побітового додавання і віднімання кодів золотої 1-пропорції із врахуванням знаків / О. Д. Азаров, О. І. Черняк // Інформаційні технології та комп’ютерна інженерія. Вінницький національний технічний університет – 2011. – №3(22). С. 13-16
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).