Формальний опис простору пошуку при синтезі рішень
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.6479Анотація
Розглянуто питання формального опису простору пошуку при синтезі рішень в топологічному просторі. Досліджені математичні засади синтезу рішень як ланцюжків. Для опису процесів в просторі спостережень запропоновано використати формальні граматики, за якими функціонує цифровий автомат синтезу рішень в сформованому просторі рішень для об'єкта управління
Посилання
Ким Д.П. Методы поиска и прес-ледования подвижных объектов / Д.П.Ким - М. : Наука. 1989. - 336с.
Семко В.В. Модель конфлікту взаємодії об’єктів кібернетичного просто-ру //Проблеми управління та інформати-зації: зб. наук. пр. - К.: НАУ, 2012. - №2(38). - С.88-92.
Гладкий А. В. Формальные грам-матики и языки / А. В. Гладкий. - М. : На-ука. 1973. - 368 с.
Душкин Р.В. Функциональное программирование на языке Haskell / Р. В. Душкин - М.: ДМК Пресс. 2007. - 608с. 5. Глушков В.М. Логическое проек-тирование дискретных устройств / В. М. Глушков, Ю. В. Капитонова, А. Т. Мище-нко - К.: Наук. думка. 1987. - 264 c.
Глушков В. М. Синтез цифровых автоматов / В. М. Глушков - М. : Физмат-гиз. 1962. - 476 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).