Система показників ефективності функціонування телекомунікаційної системи Державної прикордонної служби України
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.6464Анотація
Визначено підходи до формування системи показників ефективності функціонування телекомунікаційної системи Державної прикордонної служби України. Отримано вираз для обчислення важливої складової показника ефективності прикордонного контролю
Посилання
Проектирование и диагностика компьютерных систем и сетей / [М. Ф. Бондаренко, Г. Ф. Кривуля, В. Г. Рябцев и др.]. – К.: НМЦ ВО, 2000.–306 с.
Короуз Дж., Росс К. Компью-терные сети / Дж. Короуз, К. Росс. – [3–е изд.]. – СПб.: Питер, 2004. – 765 с.
Лущик, М.І. Методика вдос-коналення оперативно-службової діяльно-сті у відділах прикордонної служби типу А та Б шляхом модернізації інформацій-но-телекомунікаційних систем з викорис-танням новітніх технологій : магістерська робота, видавництво – Хмельницький: НАДПСУ, 2012 – с. 58-77
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).