Раціональний вибір параметрів і структури корпоративних інформаційно-обчислювальних мереж для трубопровідних систем
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.6447Анотація
Розглянуто завдання побудови корпоративних обчислювальних мереж, призначенийних для обслуговування трубопровідних транспортних систем (газо-, нафто-і продуктопроводов). Обґрунтовано структуру та параметри топології мережі. Запропоновано удосконалити метод виявлення і локалізації пошкоджень продуктопроводу на основі заміни прямого обчислення кореляційних функцій повторним застосуванням прямого і зворотного перетворень Фур'є
Посилання
Зырин Н.В., Кашапов И.Г. Автоматизация: от «островковой» к «материковой» // Трубопроводный транспорт Теория и практика № 1(3), 2006. – С. 093 – 096.
Башлыков А.А., Белозеров В.В., Кропотова И.И. Организация производственно-технологической связи в ЕСУ ТС ВСТО // Трубопроводный транспорт Теория и практика № 2(12), 2008. – С. 054 – 096.
Карабалин У.С. Методы ликвидации и предупреждения аварийных ситуаций при освоении месторождений углеводородного сырья. – Алма-Ата, 2008. – 185 с.
Котляр И.Я., Пиляк В.М. Эксплу-атация магистральных газопроводов. – Л.: Недра, 1971. – 248 с.
Луцкий М.Г., Пономаренко А.В., Филоненко С.Ф. Обработка сигналов акустической эмиссии при определении положения сквозных дефектов. – К.: НАУ. – 345 с.
Харкевич А.А. Спектры и анализ. – М.: ГИФМЛ, 1962. – 236 с.
Рабинер Л., Гоулд Б. Теория и применение цифровой обработки сигналов. Пер. с англ. – М.: Мир, 1978. – 848 с.
Блейхут Р. Быстрые алгоритмы цифровой обработки сигналов. Пер. с англ. – М.: Мир, 1989. – 448 с.
Солонина А.И., Улахович Д.А., Яковлев Л.А. Алгоритмы и процессы цифровой обработки сигналов. – СПб.: БХВ-Петербург, 2001. – 464 с.
Форсайт Дж., Малькольм М., Моулер К. Машинные методы математических вычислений. Пер. с англ. – М.: Мир, 1980. – 279 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).