Аналіз системи продажу авіаквитків як системи масового обслуговування
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.6415Анотація
Метою роботи є розробка математичних моделей на основі теорії масового обслуговування, за допо-могою яких можна досліджувати проблеми авіаперевезень. Виконаний порівняльний аналіз моделей.При плануванні можливих черг, що виникають при продажу авіаквитків, передбачені деякі граничнівипадки, наприклад, максимальна довжина черги і можливість переповнення буферної пам'яті.Посилання
Бочаров П. П., Печенкин А. В. Теория массового обслуживания: Учебник. – М.: Изд-во РУДН, 1995. – 529 с.
Броди С.М., Погосян Н.А. Вложенные стохастические процессы в теории массового обслуживания – К.: Науко-
ва Думка 1973. – 126 с. 3. Воронов А.А, Кондратьев Г.А.,
Чистяков Ю.В. Теоретические основы построения автоматизированных систем управления. – М.: Наука, 1977. –208 с.
Ивченко Г.И., Каштанов В.А., Коваленко И.Н. Теория массового обслуживания. – М.: Высшая школа, 1982. – 256 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).