Оцінка якості електричної енергії електротехнічних систем авіоніки сучасних повітряних суден у наземних умовах
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.6414Анотація
Розглянутим завданням досліджень є оцінка якості електричної енергії згідно вимогам норма-тивно-технічних документів ICAO, які постійно підвищуються, а також підвищення ефекти-вності електротехнічних систем авіоніки в умовах наземних лабораторних, експлуатаційнихстендових і довідних випробувань. Оцінка якості електроенергії сучасних літаків регламенто-вана діючими стандартами і забезпечується при проектуванні для наступних етапів сертифі-кації, серійного виробництва та експлуатації.Посилання
Синдеев И. М., Савелов А.А. Системы электроснабжения воздушных судов. – М.: Транспорт, 1990. – 296 с.
Электооборудование пассажирских самолетов / Под ред. Е.М.Никанорова, В.Д.Жаркова. М.: «Машиностроение», 1983, 368с.
ГОСТ 19705-89. Системы электроснабжения самолетов и вертолетов. Требования к качеству электроэнергии. М.: ГК СССР по стандартам, 1989, с.45
ГОСТ Р 54073-2010. Системы электроснабжения самолетов и вертолетов. Общие требования и нормы качества электроэнергии. М: ФГУП "НИИСУ", ФГУП "НИИАО", 2010, электронная версия.
ДСТУ 3589-97. Системи та комплекси авіаційного обладнання. Надійність та експлуатація. Терміни та визначення. К.: Київстандарт, 1997, с. 28.
АКТ № 29-3340-05 „По результатам заводских лабораторных испытаний системы электроснабжения самолета АН-148-100”.
ОСТ 100699-87. Оборудование авиационное внутрикабинное, осветительное и светосигнальное. Методы измерения световых параметров. Введен
01.1988. – 24 с. 8. Воробьев В.М., Захарченко В.А., Ильенко С.С., Сильнягин А.А.. Методология оценки качества электроэнергии систем электроснабжения современного воздушного судна, «Проблеми інформатизації та управління» Зб. наук. пр.: Вип.16.-К.: НАУ, 2006, с. 36 48.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).