Інструментарій формальних граматик для забезпечення міжрівневої безпечної взаємодії в бездротовій комп'ютерній мережі типу DSSS на основі еталонної моделі
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.6399Анотація
Інструментарій формальних граматик пропонується застосувати для опису перетвореньмодулів даних з урахуванням функцій захисту в еталонної моделі . Пропонована модельтрансляції модулів даних на основі пропозицій контекстно- вільної граматики забезпечує адек-ватне уявлення межуровневого перетворення для безпечної взаємодії в процесі переходу міжієрархічними рівнями еталонної моделі.Посилання
Иманкул М.Н. Защита беспроводной компьютерной сети // Вестник ЕНУ им. Л.Н.Гумилева. – 2011. - №6. – С.39-46.
Лисецкий Ю.М., Бобров С.И. WiMAX сети. Реализации и перспективы // УСиМ.–2008.–№4. – С.88-92.
Сумина Г.А., Кожанов Е.А., Степина А.Н. Защита информации в беспроводных сетях // Телематика-2008: труды XV Всероссийской научно-метод.конф., Санкт-Петербург, 23-26 июня 2008 г. – СПб, 2008. – С.187-188.
Печурин Н.К., Кондратова Л.П., Печурин С.Н. Подход к кластерному анализу функций эталонной модели взаимодействия открытых систем с применением инструментария прямо направленных искусственных нейронных сетей // Проблеми інформатизації та управління: зб. наук. праць.–2012. – Вип. 3 (39). – С. 36- 43.
Печурин Н.К., Кондратова Л.П., Печурин С.Н. Применение инструментария формальных грамматик для переклассификации функций эталонной модели взаимодействия открытых систем в беспроводной компьютерной сети // Проблеми інформатизації та управління: зб.наук. праць. – 2012. – Вип. 2 (38). – С. 19-26.
Дуглас Э.Камер. Компьютерные сети и Internet. Разработка приложений для Internet. – М.: Издательский дом «Вильямс». - 2002. – 640 с.
Рошан П., Лиэри Дж. Основы построения беспроводных локальных сетей стандарта 802.11. – М.: Издательский
дом «Вильямс», 2004.–304 с.
Капитонова Ю.В., Кривой С.Л., Летичевский А.А., Луцкий Г.М. Лекции по дискретной математике. - СПб.: БХВ-Петербург, 2004. – 624 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).