ИССЛЕДОВАНИЕ ХАРАКТЕРИСТИК ПОЛЕЗНОЙ ПРОПУСКНОЙ СПОСОБНОСТИ В УСЛОВИЯХ МЕНЯЮЩЕЙСЯ НАГРУЗКИ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.575Анотація
Исследованы характеристики полезной пропускной способности сетей различного назначения в условиях переменной нагрузки, наличия потерь пакетов и повторных передач. Приведены графики расчетных зависимостей полезной пропускной способности от относительной нагрузки на сетьПосилання
Вентцель Е.С. Исследование операций. – М.: Советское радио, 1972. – 552 с.
Виноградов Н.А., Дрововозов В.И., Лесная Н.Н., Зембицкая А.С. Анализ нагрузки
на сети передачи данных в системах критичного применения // Зв’язок. – 2006. – №1. – С. 9–12.
Гнеденко Б.В., Коваленко И.Н. Введение в теорию массового обслужива-ния, 2-е изд. – М.: Наука, 1987. – 336 с.
Олифер В.Г., Олифер Н.А. Компьютерные сети: Принципы, технологии, протоколы. – СПб: Питер, 2001. – 287 с.
Столлингс В. Современные компьютерные сети. 2-е изд. – СПб: Питер, 2003. – 295 с.
Таненбаум Э. Компьютерные сети. 4-е изд. – СПб: Питер, 2003. – 444 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
2012-06-23
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).