СПОСОБ ПЛАНИРОВАНИЯ ЗАДАЧ В DESKTOP GRID-СИСТЕМАХ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.559Анотація
Предложен способ повышения эффективности прохождения задач в DESKTOP GRID-системах на базе применения группового планировщика. Планировщик группирует ресурсы по общим характеристикам и применяет разные механизмы для планирования в каждой группеПосилання
L.F.G. Sarmenta. "Sabotage-Tolerance Mechanisms for Volunteer Computing Systems," Future Generation Computer Systems, vol. 18, issue 4, Mar. 2002. – P. 561–572.
The Great Internet Mersenne Prime Search (GIMPS),http://www.mersenne.org/
Distributed.net, http://distributed.net
SETI@home, http://setiathome.ssl.berkeley.edu
BOINC (Berkeley Open Infrastructure for Network Computing),http://boinc.berkeley.edu/
XtremWeb, http://www.lri.fr/ fe-dak/XtremWeb/
G. Fedak, C. Germain, V. Neri, and F. Cappello, "XtremWeb: A Generic Global Computing System," The 1st IEEE/ACM International Symposium on Cluster Computing and the Grid (CCGRID2001): Workshop on Global Computing on Personal Devices, May 2001. – P. 582–587.
Yu. A. Zuev, "On the Estimation of Efficiency of Voting Procedures", Theory of Probability & Its Applications, vol. 42, no. 1. – 1998. – P. 73–81.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).