Система для призначення співбесід у ІТ-компаніях
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.72.17463Ключові слова:
рекрутинг, додаток, автоматизована система, Java, Spring Framework, Facebook API, Hibernate, Docker, OAuth 2.0, IntelliJ IDEAАнотація
Система для призначення співбесід у IT-компаніях може значно залучити до процесу прийняття працівників, так що IT -компанії можуть бути більш ефективні і зберігати час при найму нових співробітників. Таким чином, система планування співбесід в ІТ-компаніях забезпечує комплексний та організований підхід до управління великою кількістю потенційних кандидатів на вакантні посади. Створюючи комплексну та організовану систему планування та контролю процесу співбесіди, ця система допомагає забезпечити більш ефективний та успішний процес співбесіди, дозволяючи компаніям приймати рішення швидше та точніше.
Посилання
IntelliJ IDEA. URL: https://www.jetbrains.com/idea.
What Is Java? URL: https://aws.amazon.com/ru/what-is/java.
Spring framework documentation. URL: https://docs.spring.io/spring-framework/docs/current/reference/html/.
OAuth 2.0. URL: https://oauth.net/2/.
Hibernate. URL: https://hibernate.org/orm/documentation/6.1/ .
Docker. URL: https://docs.docker.com/get-started/overview.
Facebook API. URL: https://developers.facebook.com/docs/facebook-login/guides/access-tokens/.
Java documentation. URL: https://docs.oracle.com/en/java/.
Postman documentation. URL: https://learning.postman.com/docs/getting-started/introduction/.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).