Контроль робочих характеристик електродвигунів за допомогою індуктивних датчиків
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.69.16814Ключові слова:
обертальний момент, вимірювальні прилади, індуктивний сенсор, вимірювання, напругаАнотація
У статті представлено можливості дистанційного вимірювання робочих характеристик електродвигунів з використанням індуктивних датчиків переміщень. Висвітлено можливості обробки сигналів на основі операційних підсилювачів. В результаті аналізу можливостей індуктивних датчиків переміщень та схем підсилення на інвертуючих операційних підсилювачах, було запропоновано інтерфейс, який можна застосовувати для дистанційних вимірювань обертальних моментів електродвигунів.
Посилання
Кацман М.М. Электрические машины: Учеб. для студентов сред. проф. учебных заведений. 3-е изд., испр. – М.: Высш. шк.; Издательский центр «Академия», 2001. – 463 с.
Профос П. ред. Измерения в промышленности. Справочник. Кн. 1. Теоретические основы. – М: Металлургия, 1990. – 462 с.
Раянов Т.А. Обзор новых типов датчиков крутящего момента / Т.А. Раянов // Транспортные системы и технологии. – 2020. – № 1. – C. 5-14.
David S. Nyce. Linear position sensors: theory and application. – WileyInterscience, 1st edition, 2007. – 184 p.
Лачин В.И., Плотников Д.А. Реализация функций самодіагностики интеллектуальных датчиков вибрации // Известия Южного федерального университета. Технические науки. – № 3. – Том 128. – 2012. – С. 241-251.
Жадобин Н.Е. Магнитоупругие преобразователи в судовой автоматике. – Л.: Судостроение, 1985. – 36 с.
Жадобин Н.Е. Элементы и функциональные устройства судовой автоматики: учебное пособие / Н.Е. Жадобин, А.П. Крылов, В.А. Малышев. [2-е изд., перераб. и доп.]. – СПб.: Элмор, 1998. – 440 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).