Рух у континууммірному просторі
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.68.16518Анотація
У статті викладено припущення про безперервність розмірності фізичного простору та про новий тип руху матерії – по координаті виміру, що піддається квантово-механічному опису. Також, за аналогією для задач оптимальної стабілізації з теорії керування, записуються рівняння Шредінгера для квантових заплутаних частинок. Показано можливість встановлення відповідності між завданнями прихованої темної матерії, темної енергії, тунельного ефекту, квантової заплутаності.
Посилання
Антонов В.К. Пространства кон-тинуальной размерности. / Антонов В.К. // Проблемы информатизации и управле-ния: Сб. научн. тр. – К.: НАУ, 2019. – №2 (62). – С. 5-16.
Антонов В.К. Векторний простір континуальної розмірності. / Антонов В.К. // «Комп’ютерні системи та мережні технології» (CSNT-2019): 12 міжнародна науково-практична конференція, Київ, 2019. – С. 12-13.
Антонов В.К. Применение функ-ционалов с кратными интегралами для построения регуляторов. / Антонов В.К. // Проблемы информатизации и управле-ния: Сб. научн. трудов. – К.: НАУ, 2006. – №.1 (16). – С. 12-17.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).