ВИЗНАЧЕННЯ МНОЖИНИХ ВІДМОВ ПРОТОЧНОЇ ЧАСТИНИ ТРДД ЗА ТЕРМОГАЗОДИНАМІЧНИМИ ПАРАМЕТРАМИ
Анотація
Побудована експертна модель визначення множинних відмов в авіаційному двигуні А1- 25. Представлена логіко-лінгвістична модель визначення множинних відмов в АД АІ-25. Алгоритм пошуку множинних відмов в АД АІ-25 реалізовано в середовищі C++Builder.
Посилання
Литвиненко О. Є. Математичний метод визначення множинних відмов в складних технічних системах. - Вісник НАУ, 2002. - №4. -С. 143-150.
Шаабдиев С. Ш. Диагностирование проточной части турбореактивного двухконтурного двигателя на переходных режимах его работы. Диссертация на соискание ученой степени кандидата технических наук. - Харьков: ХАИ, 2000. - 151 с.
Дмитриев С. А., Литвиненко А. Е., Степушкина Е. П., Попов А. В. Экспертные модели определения множественных отказов в авиационных двигателях. Вісник двигунобудування, 2005. - №1. - С. 12-17.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).