МОДИФІКАЦІЯ КОНТРОЛЬНОЙ СУММИ ДЛЯ ЕФФЕКТИВНОГО КОНТРОЛЯ ОШИБОК В КАНАЛАХ ПЕРЕДАЧИ ДАННЫХ КОМПЬЮТЕРНИХ СЕТЕЙ
Анотація
У статті запропоновано підхід до підвищення ефективності виявлення помилок із використанням контрольної суми в канапах комп'ютерних мереж із спектральною модуляцією. Розроблено спосіб кодування компонент контрольної суми. Показано, що запропонована модифікація контрольної суми забезпечує більшу надійність контролю помилок порівняно з CRC для каналів зі модуляцією спектра. При цьому реалізація пропонованого способу контролю помилок з використанням контрольної суми забезпечує більш високу швидкість виконання операцій контролю порівняно з CRC.
Посилання
Али Тауфик Окла Аль-Хавальди. Оптимизация кодирования эхокода при контроле ошибок передачи данных методом эхоплекса.// Вісник Національного технічного університет)' ”КПГ. Інформатика, управління та обчислювальна техніка. - К.: ВЕК++, 2005. - №43. - С.181-195.
Джонсон Г., Грэхем М. Высокоскоростная передача цифровых данных. - М.: Вильямс, 2005. - 1016 с.
Скляр Б. Цифровая связь. Теоретические основы и практическое применение. - М.: Вильямс, 2004 - 1099 с.
Таненбаум Э. Компьютерные сети. - М.: Питер, 2003. - 991 с.
Partrige С., Hughes J., Stone J. Performance of Checksums and CRCs over Real Data.// Proc. SIGCOMM’95 Conf., ASM, 1995.-PP. 68-76.
Хелд Г. Технологии передачи данных. - М.: Питер. 2003. - 715 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).