ОПТИМІЗАЦІЙНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ЕФЕКТУ ДІЯЛЬНОСТІ ВЗАЄМОДІЮЧИХ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ
Анотація
Запропоновано метод побудови моделей ефектів діяльності організаційних структур за допомогою логістичних SL-функцій. Модифікований існуючий алгоритм завдання параметрів SL-функцій. Методом покоординатного спуску вирішена задача оптимального розподілу коштів за статтями видатків в межах одного підрозділу та оптимального розподічу коштів між декількома підрозділами. Запропонований підхід щодо моделювання динаміки розвитку ефекту організації на елементу.
Посилання
Облік оборонних ресурсів за допомогою формуляра військової частини. Частина 1. Методики опрацювання формуляра. Монографія /В.Л. Шевченко, Є.Ф. Шелест, Р.М. Федоренко та ін. /За ред. Є.Ф. Шелеста, В.Л. Шевченка. - К.: ННДЦ ОТ і ВБ України. ГШ ЗС України, 2003.-160 с.
Комп’ютерна модель управління оборонними ресурсами “DRMM”: сучасний стан та перспективи розвитку. Монографія / за ред. В.Л.Шевченка. - ТУ ОС та ОМР ГШ ЗС України, ННДЦ ОТ і ВБ України, 2004. -218 с.
З .Секторальні моделі прогнозування економіки України / За ред. академіка НАН України В. М. Гейця. - К.: Фенікс, 1999.-304 с.
Подмогильный Н. В., Бидюк П. К, Коваленко И. К, Слободенюк А. В. Информационные технологии в моделировании экономических процессов переходного периода. - К.: Такі справи, 2000. - 232 с.
Шевченко В. Л. Застосування залежностей з обмеженням зросту для спрощення побудови прогнозуючих моделей воєнно-економічних процесів// Збірник наукових праць. Вип. 4 (24) / Редкол.: Шпура М.І. (голова) та ін. - К.: ННДЦ ОТ і ВБ України, 2004. - С. 102-110.
Шевченко В. Л. Врахування суб'єктивних факторів при моделюванні економічної безпеки // 36. наук, праць. Недержавна система безпеки підприємництва як суб'єкт національної безпеки України. Спеціалізов. вип. за матер, наук.- практ. конф. 16-17 травня 2001 р.. - К.: видавництво Європейського університету, 2001.-С. 218-224.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).