ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОЦЕСІВ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПЕРСПЕКТИВНИХ ПОВІТРЯНИХ СУДІВ ЗА ТЕХНІКО- ЕКОНОМІЧНИМ КРИТЕРІЯМ
Анотація
У статті визначено методологію формування оптимального обмінного фонду виробів авіаційної техніки для різних варіантів побудови системи технічного обслуговування та ремонту з метою розробки комплексного підходу до оптимізації процесів експлуатації перспективних повітряних суден за техніко-економічними критеріями ефективності технічного обслуговування та ремонту.
Посилання
Шипов А. М. Оценка надежности технических устройств при наличии ошибок контроля // Надежность и контроль качества. - 1989. - № 3. - С. 38-43.
Тамаргазін О. А. Формування складу робіт з технічного обслуговування і ремонту функціональної системи. І І Проблемы системного подхода в экономике.: Сб. науч. тр. - К.: КМУЦА, 1999. - С. 74-77.
Леонтьев А. П. Оценка критериев выбора оптимальных характеристик профилактики // Автоматика и вычислительная техника / Под ред. Е. И. Кринецкого. - М.: Машиностроение, 1989. - 456 с.
Ллойд Д., Липов М. Надежность: организация, исследования, методы, математический аппарат. - М.: Мир, 1974. - 612 с.
Волков Л. И. Надежность лета-тельных аппаратов. - М.: Высшая школа, 1975.-294 с.
Гличев А. Г. Экономическая эффективность технических систем. - М.: Экономика, 1971.- 270 с.
Барзилович Е. Ю. Модели технического обслуживания сложных систем. - М.: Высшая школа, 1988. - 232 с.
Барзилович Е. Ю., Воскобоев В. Б. Эксплуатация авиационнных систем по состоянию. - М.: Транспорт, 1981. - 197 с.
Конахович Г. Ф. Повышение эффективности обслуживания и ремонта технических систем. - Киев: «Знание», 1987. - 324 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).