ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ ЖИВУЧОСТІ АЕРОДРОМНОГО СВІТЛОСИГНАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ НА ТОЧНІСТЬ ПРИЗЕМЛЕННЯ ПОВІТРЯНОГО СУДНА
Анотація
Розглянуто вплив живучості аеродромного світлосигнального комтексу на точність приземлення повітряного судна, а також застосований метод лінійного програмування для знаходження оптимальних умов виконання його посадки в заданій точці злітно - посадкової смуги.
Посилання
Авраменко В. Н. Вопросы анализа живучести энергообъединений: Препр. / АН Украины. Ин-т электродинамики. - К.: 1997. -№ 808. - 45 с.
Баранов А. М. Облака и безопасность полетов. - Л.: Гидрометиздат, 1983. -232 с.
ДСТУ 2860-94. Надійність техніки. Терміни та визначення. Чинний від 01.01.96. - К.: Держстандарт України, 1995.-92 с.
Надежность и эффективность в технике: Справочник. В Ют. / Ред. совет: В.С. Авдуевский (пред.) и др. Т. 1.: Методология. Организация. Терминология / Под ред. А.Н. Рембезы. - М.: Машиностроение, 1989. - 224 с.
Прокофьев А. И. Надежность и безопасность полетов. - М.: Машиностроение, 1985.- 180 с.
Блохин Л. Н., Казак В. Н. Синтез оптимальной робастной системы стабилизации объекта с отказывающими элементами // Кибернетика и системы анализа. - 2000.-№3.-С. 151-158.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).