ОРГАНІЗАЦІЯ БАГАТОШЛЯХОВОЇ МАРШРУТИЗАЦІЇ ЗАСОБИМИ MPLS
Анотація
Запропоновано модифікований спосіб поділу потоків пакетів на граничному вузлі мережі MPLS та алгоритм управління таблицями FEC на основі цього способу, що дозволяє підвищити ефективність роботи мережі MPLS в цілому.
Посилання
Rosen Е., Rekhter Y., Tappan D., Fedorkow G., Farinacchi D., Conta A. MPLS Label Stack Encoding // IETF RFC- 3032. - January 2001.
Rosen E., Viswanathan A., Gallon R. Multiprotocol Label Switching Architecture // IETF RFC-3031. - January 2001.
Moy J. OPSF Version 2 // IETF RFC-2178.-April 1998.
Andersson L., Doolan P., Feldman N., Fredette A., Thomas B. LDP Specification // IETF RFC-3036, Internet Engineering Task Force. - January 2001.
Davie B., Laurence J., McCloghrie K, Rekhter Y., Rosen Swallow G., Doolan G. MPLS using LDP and ATM VC Switching // IETF RFC-3035. - January 2001.
Aggarwal R., Papadimitriou D., Yasukawa S. Extensions to RSVP-TE for Point to Multipoint ТЕ LSPs // IETF - 2004.
Deering S., Hinden S. and R. Internet Protocol, Version 6 (IPv6) Specification // IETF RFC-2460. - December 1998.
ElwalidA., Jin C., Low S., Widjaja I. MATE: MPLS Adaptive Traffic Engineering // IEEE INFOCOM - 2003.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).