КВАЗИГРАФІЧНИЙ МЕТОД ВИЧИСЛЕННЯ ЗАЛИШКУ ПО МОДУЛІ
Анотація
Розглянуто реалізацію центральної операції модульної арифметики - обчислення залишку за модулем для багаторозрядних чисел. Арифметико-алгоритмічний апарат заснований на розрядно-логарифмічному поданні операндів та базових операціях маскування-порівняння.
Посилання
Задірака В. К, Олексюк О. С. Комп’ютерна арифметика багаторозрядних чисел: Наукове видання. - К.: 2003. - 264 с.
Анісімов А. В. Алгоритмічна теорія великих чисел: Академперіодика - К.: 2001. -153 с.
Montgomery Р. L Modular Multiplication Without trial division Maihematic of Computation. -1985. - 44. - №1 70. - P. 519-521.
Анисимов А. В. Быстрое прямое вычисление модулярной редукции// Кибернетика и системный анализ. - 1999. - №4.-С. 3-12.
Гамаюн В П Квазиграфический метод преобразования многорядного кода // Комп'ютерні засоби, мережі та системи: зб.наук. праць. - К.: Ін-т кібернетики ім.
В. М. Глушкова НАНУ 2uQ2. -№1. - С. 53-57.
Гамаюн В. П. Макрооператорные методы вычисления многоместніх произведений Микропроцессорные системы и их применение. - К. і кибернетики им. В.М. Глушкова АН УССР. 1990. - С.23-28.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).