ОПТИМІЗАЦІЯ КОДУВАННЯ КОНТРОЛЬНИХ СУМ ПРИ ПЕРЕДАЧІ ТА ЗБЕРІГАННЯ ЦИФРОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Анотація
У статті запропоновано новий підхід до підвищення ефективності виявлення помилок передачі даних з використанням контрольної суми шляхом оптимізації кодування на основі спеціальних диференціальних булевих перетворень. Розроблено два способи одержання таких перетворень, наведено приклади функцій кодування контрольної суми.
Посилання
Троян О. С. Применение лавинных преобразований для повышения надежности обнаружения ошибок с использованием контрольных сумм. // Вісник Націоншіьного технічного університету «КПІ». Інформатика, управління та обчислювальна техніка. - К.: ВЕК+, 2004. - №41.-С. 141-154.
Klove 7, Korzhik V. Error Detecting Codes: General Theory and Their Application in Feedback Communication Systems. Norwcll, MA: Kluwer, 1995. - 433 p.
Saxena N. R., McCluskey E. J. Extended precision checksums. 11 Proc. 17-th Intern. Symp. Fault-Tolerant Comput. : FCTS-17, - Pittsburgh (USA), 1987. - P. 142-147.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).