МЕТОД І ПРОГРАМНІ ЗАСОБИ ОПТИМІЗАЦІЇ РОЗПОДІЛ ІНФОРМАЦІЙНИХ ФАЙЛІВ У КОМП'ЮТЕРНИХ МЕРЕЖАХ
Анотація
Запропоновано метод оптимального розподілу інформаційних файлів по вузлах комп'ютерної мережі при передачі великих обсягів даних. Досліджено особливості підвищення продуктивності універсальних мультисервісних мереж при використанні програмних засобів оптимізації завантаження вузлів мереж.
Посилання
Олифер В. Г., Олифер Н. А. Компьютерные сети. Принципы, технологии, протоколы. - С.Пб.: Питер, 2004. 864 с.
Аббасов А. М. Оптимизация размещения информационных баз с копиями в сети ЭВМ // Автоматика и вычислительная техника. - 1988. - №4. - С. 71-75.
Янбых Г. Ф., Бобер В. И., Бокове Т. И. Оптимизация размещения файлов и каналов передачи данных в сети ЭВМ // Автоматика и вычислительная техника. - 1984,-№4.-С. 25-29.
Цегелик Г. Г. Системы распределенных баз данных. - Львов: Свит, 1990. -168 с.
Кетков Ю. Л., Кетков А. Ю., Шульц М. М. MATLAB 7: программирование, численные методы. - С.Пб.: BHV-Петербург, 2005. - 752 с.
Жуков И. А., Зайченко Ю. П., Печурин Н. К. Модель распределения информационных ресурсов в компьютерных сетях // Проблеми інформатизації та управління. - К.: НАУ. 2005. - Вип. 3 (14).-С. 9-14.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).