РЕЗЕРВУВАННЯ МЕРЕЖ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПОСАДКОЮ ПОВІТРЯНИХ СУДІВ
Анотація
Розглянуто проблеми функціонування аеронавігаційної системи у разі відмови підсистеми обміну даними з повітряними суднами. Запропоновано обчислювальну структуру та систему забезпечення резервним зв'язком повітряних суден.
Посилання
Бабак В. П., Харченко В. П., Максимов В. О. и др. Безопасность авиации. - К.: Техника, 2004. - 584 с.
Казак В. Н., Шевчук Д. О. Оценка возможности применения нечеткого регулятора для управления воздушным судном в условиях особой ситуации // Проблемы информатизации и управления. - 2004.-№ 10.-С. 108-112.
Жуков И. А., Дрововозов В. И., Рудюк Г. И. Организация высокопроизводительных специализированных вычислителей для имитаторов авиационных тренажеров // Проблемы информатизации и управления. - 2005. - № 13. - С. 43 - 52.
ДСТУ 3285-95. Система автоматизированного обмена данными с воздушными кораблями. Основные положения. - Введ. 29.12.1995.
ДСТУ 35]6-97. Характеристики автоматических систем посадки воздушных кораблей точностные. Термины и определения. - Введ. 28.02.1997.
ДСТУ 3275-95. Системы автоматизированной обработки полетной ин-формации наземные. Общие требования. -Введ. 19.12.1995.
Вишневский В. М. Теоретические основы проектирования компьютерных сетей. - М.: Техносфера. 2003. — 512 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).